Transport i spedycja

Nasza firma powstała w 1998 roku oferując usługi transportowo - spedycyjne. Siedzibą jest Zabrze, jednakże usługi transportowe realizowane przez firmę UT WALICKI kierowane są do Klientów z całego kraju. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu na rynku firma posiada nie tylko rozpoznawalną markę, ale również grono stałych klientów.

Szeroki wachlarz usług oraz wysoka ich jakość to nasz atut. Specjalizujemy się w obsłudze transportu na terenie kraju jak również świadczymy usługi spedycyjne oraz transportowe w obszarze całej Unii europejskiej. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była kompleksowa i odpowiadała potrzebom naszych Klientów. Chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom wobec jakości i różnorodności usług nieustannie się rozwijamy i doskonalimy nasz katalog usług. Podnosząc standardy pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania dla branży transportowej, odnawiamy i poszerzamy flotę pojazdów, która na chwilę obecną wynosi 50 jednostek. Wszystkie samochody serwisujemy regularnie dbając o bezpieczeństwo nie tylko ładunku, który jest zawsze należycie zabezpieczony podczas transportu.

Prócz zadowolenia Klienta są dla nas ważne normy bezpieczeństwa i przepisy prawne regulujące działalność jaka jest transport drogowy i przewóz powierzonych towarów. Jako przewoźnik międzynarodowy dbamy zarówno o swój tabor, kierowców, personel logistyczny, jak i o dopełnienie wszelkich obowiązków wobec prawa, wynikających z charakteru naszej działalności.

Priorytetem dla naszej firmy jest zadowolenie Klienta, jak również gwarancja najwyższej jakości logistyki transportu drogowego. Nie zapominamy o etyce w biznesie, swoja prace opieramy na jasnych i przejrzystych zasadach współpracy z podwykonawcami, partnerami biznesowymi jak i pracownikami naszej firmy.